کارورزان و کارآموزان هنرستان های استان خراسان جنوبی در تابستان سال جاری ، دوخت تعداد 12 هزار دست مانتو شلوار و پیراهن و شلوار پسرانه به ارزش تقریبی 500 میلیون تومان را در برنامه کاری خود قرار داده اند.

هنرجویان سال سوم رشته های طراحی دوخت هنرستان های بیرجند ، قاین ، فردوس ، سرایان ، درمیان، خوسف و سربیشه،زیر نظرهنرآموزان مربوط و با همکاری جامعه یاوری فرهنگی، حین گذراندن درس کارآموزی- کارورزی در تابستان سال جاری و کسب مهارت‌های لازم در رشته تخصصی خود به کسب درآمد نیز می پردازند.

 

                                                                       2

 

گفتنی است در مرحله نخست قریب 300 دست لباس به ارزش 13 میلیون تومان و با مساعدت مالی جامعه یاوری فرهنگی بین دانش آموزان نیازمند استان توزیع شده است. تولید 12 هزار دست لباس در شهریور ماه امسال مرحله دوم اجرای این طرح می باشد و لباس‌های تولید شده در این طرح در آغاز سال تحصیلی 95-94 به دانش‌آموزان نیازمند در استان خراسان جنوبی اهدا خواهند شد.

 

 

k2

 

k1

 

پیش بینی می شود در اجرای مرحله سوم این طرح، قریب 10 هزار دست لباس شب عید دانش آموزان نیازمند توسط هنرجویان هنرستان های خراسان جنوبی از ابتدای مهر ماه دوخته و قبل از عید 1395آماده تحویل شود.

 

 

 

k3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *