گل زیباترین و لطیف ترین نماد سر زندگی و زیبایی طبیعت و بیانگر احساسات بی نظیر عشق و همدردی به عزیزان است.

در بین ما ایرانیان نیز مرسوم است تا هرگاه عزیزی را از دست می دهیم به رسم احترام سبد گلی برای خانواده متوفی ارسال نموده و یا با ارسال تاج گل به مراسم بزرگداشت، مراتب احترام و تسلیت خود را اعلام نماییم. چه زیباست این کار و چه زیباتر آنکه بجای گل های طبیعی با عمر چند روزه، این همدلی را به عملی نیک و باقیات صالحات تبدیل نموده و اجر معنوی آن را نثار روح عزیز از دست رفته نماییم.

 

استندهای تسلیت جامعه یاوَری فرهنگی علاوه بر اینکه پیام رسان تسلیت و همدردی شما است، نشانی است از نوع دوستی، نیک اندیشی و تلاشی در جهت ریشه کن کردن جهل و نادانی در کشور عزیزمان ایران که در نزد مقام احدیت اجر فراوانی خواهد داشت. شکی نیست که این انتخاب بسیار تاثیر گذارتر از ارسال یک سبد گل طبیعی بوده و همواره در ذهن مخاطبتان باقی خواهد ماند. شما می توانید با پرداخت بخشی از هزینه های یک سبد گل به موسسه جامعه یاوَری فرهنگی ، گامی در جهت توسعه فضای آموزشی و تامین نیاز های دانش آموزان مستعد اما کم بضاعت ، بردارید.

 

هزینه ارسال هر استند کاملا بنا بر نیت خیر شما بوده و تنها به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. حداقل هزینه های این ارسال یک استند همدری، که پوشش دهنده هزینه های جاری آن است به مبلغ 2/500/000 ریال می باشد.

 

طرح مداد به جای گل

ارسال سبد گل محدود به مراسم عزاداری نیست. در عروسی و جشن ها نیز سبد گل به نشانه ابراز محبت و احترام به صاحبان مجلس تقدیم می شود. در چنین شرایطی نیز در صورت تمایل می توانید با تهیه لوح ” مداد به جای گل “، ضمن عرض پیام تبریک و شاد باش خود (یا تسلیت و همدردی ) به صاحبان مجلس، اعلام نمایید که هزینه های تهیه سبد گل را برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت اختصاص داده اید و از این راه، ثواب معنوی و اجر اخروی آن را به صاحبان مجلس تقدیم می نمایید.

حداقل هزینه صدور لوح ” مداد به جای گل ” معادل یکصد هزار (1/000/000) ریال می باشد.

 

برای سفارش و انتخاب طرح می توانید با شماره‌های 11-26402606-021 تماس حاصل فرمایید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *