دانش‌آموزان مدارس یاوری در استان‌های خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان موفق به کسب 55 رتبه یک و دو رقمی کنکور سراسری شدند.

از این دانش‌آموزان که در مدارس ساخت جامعه یاوری فرهنگی در مناطق محروم تحصیل کرده بودند، جمعه 24مهرماه در هجدهمین همایش سالانه جامعه یاوری تقدیر خواهند شد.

به گزارش روابط عمومی جامعه یاوری فرهنگی، در کنکور سراسری سال گذشته هم 40 نفر از دانش‌آموزان یاوری در استان خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه‌های یک و دو رقمی شده بودند.

 

اسامی دانش آموزان برتر کنکور 94 را به همراه شهر محل تحصیل، گروه آزمایشی، رتبه و رشته قبولی‌شان در جدول زیر ببینید:

ردیف نام و نام خانوادگی شهرستان گروه آزمایشی رتبه رشته و دانشگاه قبولی
1 مائده آشفته خواف ریاضی فیزیک 1 مهندسی برق تهران دانشگاه شریف
2 فائزه قائم دوست زاهدان علوم تجربی 2 پزشکی دانشگاه تهران
3 عباس آسکانی ایرانشهر ریاضی فیزیک 2 مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
4 کیارش زارع بیرجند علوم تجربی 4 پزشکی تهران
5 سید محمدامین حسینی بیرجند علوم انسانی 7 تهران- ارشد علوم قضایی
6 کاظم محمدی درح بیرجند علوم انسانی 8 تهران- ارشد علوم قضایی
7 فاطمه رسولی زیرکوه هنر 12 فرش دست باف -سپیده کاشانی بیرجند
8 مریم نویدی قائن علوم انسانی 14 حقوق شهید بهشتی
9 ریحانه لشگری زاهدان علوم تجربی 17 دندانپزشکی دانشگاه زاهدان
10 علیرضا غلامی پور بشرویه زبان خارجی 20 پزشکی مشهد
11 سید عارف بنّایی قائن ریاضی فیزیک 23 مهندسی مکانیک تهران
12 طاهره ناروقه قائن علوم انسانی 26 حقوق علامه طباطبایی تهران
13 حمد مقسم خواف علوم انسانی 28 حقوق مشهد
14 حمیده تسلیم آسا بیرجند ریاضی فیزیک 28 صنعتی شریف- مهندسی برق
15 ریحانه سردار زهی دشتیاری علوم انسانی 30 روانشناسی عمومی دانشگاه تهران
16 سیدصادق امین حسینی بیرجند علوم انسانی 31 تهران- ارشد علوم قضایی
17 زهرا عربی خواف علوم انسانی 32 روانشناسی مشهد
18 محمدجواد حاجی زاده قائن ریاضی فیزیک 33 مهندسی برق شریف
19 زهرا رضایی زال فردوس زبان و علوم تجربی 33 زبان پزشکی بیرجند
20 علی کاهی قائن علوم تجربی 34 پزشکی مشهد
21 هادی روانان بنجار علوم انسانی 34 دبیری الهیات دانشگاه فرهنگیان مشهد
22 گوهر پربار چابهار ریاضی فیزیک 38 مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی شریف
23 رضا خالقی نژاد کنارک علوم انسانی 38 حسابداری زاهدان
24 مرضیه حسینی قائن علوم انسانی 39 معارف و علوم تربیتی دانشگاه امام صادق تهران
25 مرضیه مخدومی خواف علوم تجربی 45 پزشکی بیرجند
26 محسن حاجتی فردوس زبان های خارجی 48 زبان انگلیسی مشهد
27 علی سلیمی فردوس ریاضی فیزیک 51 مهندسی عمران امیر کبیر تهران
28 مهتاب رمضانی زاهدان علوم تجربی 51 پزشکی دانشگاه تهران
29 امیررضا اسداللهی قائن علوم انسانی 52 علوم قضایی – دانشگاه تهران
30 یاسر محمدی قائن علوم انسانی 53 علوم قضایی – دانشگاه تهران
31 محمدرضا حسنی یاقوتی قائن علوم تجربی 56 دندان پزشکی مشهد
32 فاطمه جعفرزاده قائن علوم تجربی 56 پزشکی تهران
33 مرتضی عرب پور قائن علوم تجربی 56 صنایع غذایی سهمیه شاهد مشهد
34 زهرا خسروی نیا زیرکوه هنر 58 کارشناسی بهداشت-علوم پزشکی مشهد
35 زهره غلامی بیرجند علوم انسانی 59 دانشگاه فرهنگیان بوشهر- دبیری ادبیات
36 حسین لطفی برآبادی خواف تجربی 60 دندان پزشکی مشهد
37 مرضیه سادات قاسم زاده قائن علوم انسانی 62 حقوق فردوسی مشهد
38 مجید احمدپور طبس علوم انسانی 65 علوم قضایی – دانشگاه تهران
39 سوسن سلیمی فردوس علوم تجربی 66 پزشکی مشهد
40 محمدرضا ناظمی زابل علوم تجربی 72 پزشکی دانشگاه مشهد
41 محبعلی آرین پور زابل علوم تجربی 74 پزشکی دانشگاه مشهد
42 فاطمه دوستی سرایان علوم انسانی 74 حقوق شهید بهشتی
43 عصمت صمدی پور سرایان هنر 78 صنایع دستی-انصراف داده برای پزشکی سال آینده
44 زکیه خسروی زیرکوه هنر 80 فرش دست باف -سپیده کاشانی بیرجند
45  افسانه شهرکی  زابل  علوم تجربی  97  پزشکی دانشگاه مشهد
46 حسین راه انجام بیرجند علوم تجربی 85 پرستاری- بیرجند
47 الهام یکه خانی بیرجند علوم تجربی 86 تهران- پزشکی
48 فاطمه مصطفی زیرکوه هنر 87 فرش دست باف -سپیده کاشانی بیرجند
49 فائزه منصوری خواف تجربی 88 پزشکی مشهد
50 فاطمه فلاحی گمنج زیرکوه هنر 88 فرش دست باف -سپیده کاشانی بیرجند
51 حافظ تیموریان خواف علوم تجربی 89 پزشکی مشهد
52 فاطمه نجفی دستگردان علوم انسانی 89 دانشگاه فرهنگیان بیرجند- مشاوره و راهنمایی
53 محمدحسن زنگنه ابراهیمی خواف تجربی 91 دندانپزشکی مشهد
54 حجت فنودی بیرجند ریاضی فیزیک 91 صنعتی شریف- مهندسی عمران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.