خیریه جامعه یاوری فرهنگی و مدرسه سازی

logo-color

بچه‌های زیادی در گوشه و کنار ایران هستند که به خاطر نداشتن لوازم التحریر یا روپوش مدرسه به سختی تحصیل می‌کنند.

همه ما دانش آموزان قدیمی به خوبی میدانیم که فصل آغاز مدرسه بدون داشتن " لوازم التحریر جدید، روپوش مدرسه یا کیف و کوله پشتی نو " لطف زیادی ندارد.

 ما با همراهی شما قصد داریم این بچه‌ها را به آرزوهایشان برسانیم.

در کمپین « کوله‌پشتی مهر ➕ روپوش مدرسه » هر کودک محروم یک کیف پر از لوازم التحریر و یک دست روپوش مدرسه هدیه می‌گیرد. ما می‌خواهیم کاری کنیم که هیچ کودکی به خاطر #فقر مالی از آموزش و تحصیل #محروم نماند. 

 

❓ چطور کمک کنیم؟
برای پیوستن به این کمپین می‌توانید هزینه اهدای یک یا چند کوله‌پشتی مهر ➕ روپوش مدرسه به دانش‌آموزان مناطق محروم را به جامعه یاوری اهدا کنید.
ما با دقت و وسواس فراوان ملزومات مورد هدف این کمپین را برای بچه‌ها تهیه و بسته بندی کرده و توسط افراد امین و نمایندگان یاوری که در مناطق محروم هستند، میان کودکان نیازمند توزیع می‌کنیم.

🔴 به دلیل موضوعاتی مثل سایز روپوش و رنگ‌های استاندارد هر مدرسه، ممکن است کوله‌پشتی و روپوش مدرسه‌ای که اهدا می‌کنید به دست دو دانش‌آموز متفاوت برسد، ما نهایت تلاش خود را به کار می‌بندیم تا این هدایا را به شایسته‌ترین شکل ممکن و با حفظ عزت نفس کودکان به دست آنها برسانیم.

 

❓ هدایای شما در کدام استان‌ها توزیع می‌شوند؟
#جامعه_یاوری_فرهنگی به دلیل فعالیت کشوری خود هیچ محدودیتی برای توزیع این لوازم در هیچ یک از استان‌ها ندارد و لوازم التحریر و روپوش‌های اهدایی شما در بخش‌های عشایری و روستایی استان‌های کم‌برخوردارتر مثل سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، هرمزگان، گلستان، خوزستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد و ... توزیع خواهند شد.

 

❓ چطور کمک کنید؟
مبلغ تامین یک دست روپوش مدرسه و یک کوله‌پشتی پر از لوازم التحریر " ۱۱۰ هزارتومان " پیش‌بینی شده است. هزینه‌های سربار (شامل هزینه حمل و نقل درون شهری و بین‌شهری، نیروی انسانی و...) در این مبلغ لحاظ شده است. همچنین می‌توانید با پرداخت مبالغ کمتر، هزینه بخشی از یک کوله‌پشتی لوازم التحریر و روپوش را تقبل کنید.

 

📅 زمان اجرای کمپین کوله‌پشتی مهر
این کمپین از تاریخ ۱۰ مرداد ماه آغاز و تا ۱۰ مهر ماه اجرا خواهد شد.

امیدوارم این مهم به همت شما نازنینان به سرانجام برسد. 

 

🔴شما می‌توانید هدایای تان را به شماره حساب‌های زیر واریز کنید و اطلاعات واریزی‌تان را (شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و ۴ رقم آخر شماره کارت واریزی) را از طریق دسترسی های زیر به ما اطلاع دهید.🔴

💳 شماره کارت:
5859477010015510
📱 همراه کارت:
http://hamrahcard.ir/#install
🌐 درگاه پرداخت اینترنتی:
http://www.yavari.ir/donate.html
☎️ 021-26402606-11

آخرین اخبار

شماره حساب های یاوَری:

شماره حساب بانک آینده : 0202819676002

شماره حساب بانک خاورمیانه: 100711040707072194

تماس با یاوَری:

تلفن : 11- 26402606 (9821+)

روابط عمومی : 9383515913 (98+)