خیریه جامعه یاوری فرهنگی و مدرسه سازی

logo-color

مراسم افتتاحیه ۴ کارگاه فنی-آموزشی در شهرستان نظرآباد استان البرز با حضور خیرین جامعه یاوری فرهنگی برگزار شد.

جامعه یاوری فرهنگی به عنوان مشاور اجرایی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در طرح انسداد مبانی بی‌سوادی و کمک به بازگشت کودکان بازمانده از تحصیل به چرخه آموزش انتخاب شد.

جمعی از انجمن‌ها و سازمان‌های مردم‌نهاد فعال در حوزه آموزش با انتشار بیانیه مشترکی، از سیاست‌های آموزشی دولت در بودجه سال ۱۳۹۸ انتقاد کردند. در این بیانیه آمده است:

جامعه یاوری فرهنگی با اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان تفاهم‌نامه همکاری امضا کرد.

جامعه یاوری فرهنگی و شرکت نماسنگ صدر (صدراستون) تفاهم‌نامه‌ای امضا کردند تا از این پس همکاری بیشتری برای ساخت مدرسه، تجهیز مدارس و ترتیب دادن برنامه های آموزشی داشته باشند.

کمپین «کوله‌پشتی مهر ➕ روپوش مدرسه» به پایان رسید و با کمک شما یاوران گرامی امسال توانستیم  ۱۰ هزار و ۲۲ بسته کوله پشتی، لوازم تحریر و پوشاک مدرسه را به دانش‌آموزان عزیزمان در مناطق محروم هدیه دهیم.


در آخرین روزهای مهرماه خیرین جامعه یاوری در سفری که به دو استان خراسان جنوبی و خراسان رضوی داشتند، 5 مدرسه و خوابگاه را افتتاح و از 3 پروژه مدرسه‌سازی نیز بازدید کردند.

چهارشنبه 14 شهریورماه برای جامعه یاوری یک روز ویژه بود. از یک سو، سالروز تولد زنده یاد مجتبی کاشانی، بنیان‌گذار جامعه یاوری (که اگر در میان بود حالا 70 ساله می‌شد) و از سوی دیگر تقارن این روز با 5 سپتامبر، روز جهانی نیکوکاری بهانه‌ای شد تا بازارچه خیریه‌ای برای کمپین «کوله پشتی+روپوش مدرسه» برگزار شود.

بچه‌های زیادی در گوشه و کنار ایران هستند که به خاطر نداشتن لوازم التحریر یا روپوش مدرسه به سختی تحصیل می‌کنند.

ما به آن مقصد عالی نتوانیم رسید 

هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

آخرین اخبار

شماره حساب های یاوَری:

شماره حساب بانک آینده : 0202819676002

شماره حساب بانک خاورمیانه: 100711040707072194

تماس با یاوَری:

تلفن : 11- 26402606 (9821+)

روابط عمومی : 9383515913 (98+)