خیریه جامعه یاوری فرهنگی و مدرسه سازی

logo-color

استند های یاوری

مرسوم است که هرگاه عزیزی را از دست می دهیم به رسم احترام سبد گلی برای خانواده متوفی ارسال نموده و یا با ارسال تاج گل به مراسم بزرگداشت، مراتب احترام و تسلیت خود را اعلام نماییم. چه زیباست این کار و چه زیباتر آنکه گل ها طبیعی با عمر چند روزه را به عملی نیک و باقیات صالحات تبدیل نموده و اجرمعنوی آن را نثار روح عزیز از دست رفته نماییم.

استندهای تسلیت جامعه یاوری فرهنگی علاوه بر اینکه پیام رسان تسلیت و همدردی شما هستند، نشانی از نوع دوستی، نیک اندیشی و تلاشی در جهت ریشه کن کردن جهل و نادانی در ایران عزیزمان خواهند بود که در نزد مقام احدیت اجر فراوانی خواهد داشت.

شکی نیست که این انتخاب بسیار تاثیر گذارتر از ارسال یک سبد گل طبیعی بوده و همواره در ذهن مخاطبتان باقی خواهد ماند.

شما می توانید با پرداخت بخشی از هزینه‌های یک سبد گل به موسسه جامعه یاوری فرهنگ ، گامی در جهت توسعه فضای آموزشی و تامین نیاز های دانش آموزان مستعد اما کم بضاعت بردارید. جامعه یاوری فرهنگی نیز متقابلاً از طرف شما و با نام شما، استندی را به همراه لوح نفیس چرمی برای عرض تسلیت و یادبود در مراسم بزرگداشت عزیز از دست رفته تان، ارسال خواهد نمود.

هزینه ارسال هر استند کاملا بنا بر نیت خیر شما بوده و تنها به انتخاب شما بستگی خواهد داشت. حداقل هزینه های این ارسال که پوشش دهنده هزینه های جاری آن می باشد به شرح زیر می باشد:

 

تعداد استند

هزینه (ریال)

یک عدد

2/000/000

 

طرح مداد به جای گل

ارسال سبد گل محدود به مراسم عزاداری نیست. در عروسی و جشن ها نیز سبد گل به نشانه ی ابراز محبت و احترام به صاحبان مجلس تقدیم می شود. در چنین شرایطی نیز در صورت تمایل می توانید با تهیه لوح مداد به جای گل، ضمن عرض پیام تبریک و شاد باش خود (یا تسلیت و همدردی) به صاحبان مجلس، اعلام نمایید که هزینه های تهیه سبد گل را برای کمک به دانش آموزان بی بضاعت اختصاص داده اید و از این راه ،ثواب معنوی و اجر اخروی آن را به صاحبان مجلس تقدیم می نمایید.

حداقل هزینه ی صدور لوح مداد به جای گل معادل هشتصد هزار (800/000) ریال فقط پوشش هزینه های آن تعیین گردیده و رقم قابل پرداخت کاملاً بر اساس انتخاب شما می باشد.

 

استند های تسلیت در سه طرح زیر ارائه می‌شوند:

 

 طرح 3  طرح 2                               طرح 1
Tasliat-04 Tasliat-03 Tasliat-02

 

برای سفارش و انتخاب طرح می توانید با دفتر یاوری به شماره تلفن 02126402606 تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

شماره حساب های یاوَری:

شماره حساب بانک آینده : 0202819676002

شماره حساب بانک خاورمیانه: 100711040707072194

تماس با یاوَری:

تلفن : 11- 26402606 (9821+)

روابط عمومی : 9383515913 (98+)