خیریه جامعه یاوری فرهنگی و مدرسه سازی

logo-color

قلک یاوری

 

قلک های یاوری ، ساده ترین ابزار برای کمک به دانش آموزان کم بضاعت هستند. شما می توانید با قرار دادن این قلک ها در خانه ، محل کار و یا هدیه آن به دوستان و آشنایان خود مسیر مهر و محبت را به سوی کودکان تحت پوشش جامعه یاوری فرهنگی هموار نموده و زمینه های لازم برای تحصیل و رشد آن ها فراهم آورید .

 

pic1

 

 

پیشنهاد های ما

 

  • قلک های یاوری را به دوستان خود پیشنهاد کنید.
  • داشتن قلک های یاوری در منزل و محل کارتان ، همواره رابطه احساسی میان ما و شما را حفظ می نماید.
  • با مدیریت ارشد سازمان یا شرکت محل کار خود مذاکره نمایید و اجازه بگیرید تا قلک های یاوری را به تمام همکارانتان معرفی نمایید.
  • در درون تیم های کاری، خانواده ،دوستان و یا هم کلاسی های خود تاریخ مشخصی را برای قلک شکنی تعیین نموده و به اتفاق در آن تاریخ موفقیت خود را در پر کردن قلک هایتان و شکستن هم زمان آنها جشن بگیرید.

چرا اطلاعات شما را ثبت می کنیم ؟

ثبت اطلاعات یاورانی که در طرح قلک با ما همکاری می کنند به منظور حفظ ارتباطات آتی با آنها صورت می پذیرد.اطلاع رسانی از طریق پیام کوتاه،ارسال خبر نامه ها، ارسال گزارش ها یا دعوت نامه ها به همایش یا هر نوع مراسم دیگر،فقط در صورت وجود این اطلاعات ممکن خواهد بود.

تنها با یک تماس تلفنی نماینده یاوری در محل شما حاضر شده و به اتفاق، قلک تان را شکسته و وجوه آن شمارش خواهد شد.

gholak1

 

چگونه این قلک ها به کودکان کمک می کند؟

وجوه به دست آمده از محل قلک های یاوری صرف اجرای پروژه های مدرسه سازی، ایجاد کتابخانه،تجهیز مدارس به کامپیوتر و اینترنت،کمک هزینه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و نیز برگزاری همایش ها و سمینار های آموزشی برای معلمین و خانواده های دانش آموزان درمناطق محروم می گردد.

کمک های شما به این فعالیت ها هر اندازه اندک قطره ای است که در پیوند با سایر قطرات، رود خروشان عشق و ایثار را به سمت کودکان با استعداد ولی بی بضاعت جاری می نماید.

pic2

 

ساخت قلک های  یاوری از جنس سفال نشانه ای از احترام ما به محیط زیست و استفاده از مواد مقابل بازیافت است.

حتی هزینه تولید قلک ها نیز برای اولین بار در ایران توسط حامیان مالی " جامعه یاوری فرهنگی " تامین شده تا پول درون قلک ها صرفا جهت اهداف " یاوری " هزینه گردد.

 

ghilak

 

قلک ها چه موقع گشوده می شوند؟

همکاران ما در واحد قلک هر سه ماه یکبار ( و یا هر زمانی که تلفنی در خواست نمایید) و پس از هماهنگی تلفنی ، به آدرس منزل یا محل کار شما مراجعه می نمایند.

جامعه یاوری برای احترام به نیات خیّرین و جلب اطمینان، اقدام به شکستن قلک و شمارش وجه آن در حضور خیّر می نماید.پس از اطمینان از صحّت شمارش ، یک برگ قبض رسید حاوی مشخصات فردی خیّر ، شماره قلک و مبلغ شمارش شده صادر و نسخه ای از آن به خیّر تحویل خواهد شد.

در صورتیکه شماره تلفن همراه شما در بانک اطلاعات یاوران ما موجود بوده و یا آن را در قبض قلک درج نمایید، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت (2 روز کاری ) از طریق پیامک تاییدیه مبلغ وصول شده برای شما ارسال خواهد شد .

gholak2gholak3

 

در صورتی که مبلغ مندرج در پیامک با مبلغ ثبت شده در قبض شما مغایرت داشت،لطفاً موارد را از طریق تلفن های دفتر یاوری، با واحد قلک مطرح نمایید.

در صورتیکه مایل به شمارش قلک در حضور خود نباشید،می توانید قبض را با ذکر جمله ی " در موسسه شمرده شود " امضاء فرموده و قلک را به همان شکل به همکار ما تحویل نمایید تا فر آیند شمارش در موسسه و در واحد قلک انجام شود . مبلغ قلک از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد .

همکاران ما پس از دریافت قلک پر شده،قلک جدیدی به شما تقدیم خواهند نمود.در صورتیکه تعداد قلک های بیشتری برای خود ، بستگان یا همسایگان خود نیاز دارید، می توانید آن ها را از ایشان در خواست نمایید.

همکاری شما در شمارش وجه قلک ها در زمان تحویل موجب می شود تا ما بتوانیم به مسئولیت خود در حوزه ی شفافیت و امانتداری عمل نموده و شما نیز حاصل تلاش و مهربانی خود را مشاهده نمایید.

 

pic3

شماره حساب های یاوَری:

شماره حساب بانک آینده : 0202819676002

شماره حساب بانک خاورمیانه: 100711040707072194

تماس با یاوَری:

تلفن : 11- 26402606 (9821+)

روابط عمومی : 9383515913 (98+)