خیریه جامعه یاوری فرهنگی و مدرسه سازی

logo-color

" قلک های یاوری، ساده ترین ابزار برای کمک به دانش آموزان کم بضاعت مناطق محروم کشور عزیزمان "

 

قلک های سازمانی

یکی از روش‌های مشارکت های اجتماعی افراد حقوقی، سازمان‌ها، شرکت‌ها، موسسات و فروشگاه‌ها با جامعه یاوری فرهنگی، استقرار قلک‌های یاوَری در محیط کار خود است. این امر نشانه مسئولیت اجتماعی سازمان شما است و علاقه سازمان شما در ترویج مهر، انسان دوستی و فرهنگ آینده ایران را نشان می‌دهد و تصویری مثبت را از سازمان شما در ذهن مخاطبانتان ایجاد خواهد کرد. از اینکه مایل‌اید با استقرار قلک های یاوَری در محل کار خود در حمایت از تحصیل کودکان کم برخوردار و خانواده های آنها سهمی داشته باشید سپاسگزاریم.

 

قلک های کادویی

قلک هایی به شکل مداد رنگی، با توجه به درخواست های یاوَران خوش ذوقمان تصمیم گرفتیم قلک های کوچکی به شکل مداد رنگی با جنس مقوا طراحی کنیم. برخی از یاوَرانمان این قلک ها را، با توجه به سلیقه و نوع مهمانی و جشن های خود سفارش می دهند و  مسیر مهر و محبت را به سوی کودکان تحت پوشش "جامعه یاوری فرهنگی" هموار و زمینه های لازم برای تحصیل و رشد آنها را فراهم می آورند.

جشن سیسمونی نوزاد - جشن دندانی نوزاد - افتتاحیه مدارس – جشن الفبا و ...

 

وجوه قلک چگونه صرف می شود؟

وجوه به دست آمده صرف اجرای پروژه های تجهیز مدارس به کامپیوتر و اینترنت، کمک هزینه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و نیز برگزاری همایش ها و سمینارهای آموزشی برای معلمین و خانواده های دانش آموزان در مناطق محروم می گردد. کمک های شما به این فعالیت ها – هر اندازه اندک – قطره ای است که در پیوند با سایر قطرات، رود خروشان عشق و ایثار را به سمت کودکان با استعداد ولی بی بضاعت جاری می نماید.

 

طراحی و جنس:

  • سفال: ساخت قلک های یاوری از جنس سفال، نشانه ای از احترام ما به محیط زیست و استفاده از مواد قابل بازیافت است.
  • طلق: مناسب محل کار و مراکزی که نیاز به دیده شدن بهتر از نظر مشتری را دارد.
  • مقوایی: این نوع طرح بیشتر مناسب هدیه دادن به دوستان و همکارانتان پیشنهاد می شود.

هزینه تولید قلک ها نیز برای اولین بار در ایران توسط حامیان مالی " جامعه یاوری فرهنگی " تامین شده تا پول درون قلک ها صرفا جهت اهداف " یاوری " گردد.

 

چه وقت شمارش می شود:

همکاران ما در واحد قلک هر سه ماه یکبار ( و یا هر زمانی که در خواست نمایید) پس از هماهنگی تلفنی ، به آدرس منزل یا محل کار شما مراجعه می نمایند.

در صورتیکه شماره تلفن همراه شما در بانک اطلاعات یاوران ما موجود بوده و یا آن را در قبض قلک درج نمایید، حداکثر ظرف مدت 48 ساعت (2 روز کاری ) از طریق پیامک تاییدیه مبلغ وصول شده برای شما ارسال خواهد شد. در صورتیکه مایل به شمارش قلک در حضور خود نباشید، می توانید قبض را با ذکر جمله ی " در موسسه شمرده شود " امضاء فرموده و قلک را به همان شکل به همکار ما تحویل نمایید تا فرآیند شمارش در موسسه و در واحد قلک انجام شود. مبلغ قلک از طریق پیام کوتاه به شما اطلاع رسانی خواهد شد. پس از دریافت قلک پر شده، قلک جدیدی به شما تقدیم خواهند نمود.

در صورتیکه تعداد قلک های بیشتری برای خود، بستگان یا همسایگان خود نیاز دارید، می توانید سفارش خود را با شماره‌های تماس گرفته و اطلاعات بیشتری کسب نمایید.

 

 

"با یک تماس تلفنی نماینده یاوری در محل شما حاضر شده و قلک تان را تعویض و یا قلک جدیدی را تقدیم حضورتان خواهد کرد"

درخواست قلک

  • تماس با کارشناسان واحد قلک به شماره های: 11-26402606-021
  • اعلام درخواست از طرف نماینده سازمان / شرکت
  • تامین امنیت محل استقرارقلک
  • محل استقرار قلک پر تردد باشد.
     

شماره حساب های یاوَری:

شماره حساب بانک آینده : 0202819676002

شماره حساب بانک خاورمیانه: 100711040707072194

تماس با یاوَری:

تلفن : 11- 26402606 (9821+)

روابط عمومی : 9383515913 (98+)